Přešli jsme na nový E-shop, upozorňujeme že web je v testovacím režimu a může obsahovat chyby.

Spojková páčka Vicma 70162 na motorku

Kód: VIC-70162
Neohodnoceno
210 Kč Měrná cena:
Na objednávku
Detailní popis Spojková páčka Vicma 70162 na motorku Černá spojková páčka pro motorky YAMAHA TZR 80 (87), RD LC 125 (86), TZR 125 (87-90), TZR L 125 (87-89), TZR 250 250 (87-89), RD 350 LC 350 (88-91), FZ 600 600...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis Spojková páčka Vicma 70162 na motorku

Černá spojková páčka pro motorky

YAMAHA

TZR 80 (87), RD LC 125 (86), TZR 125 (87-90), TZR L 125 (87-89), TZR 250 250 (87-89), RD 350 LC 350 (88-91), FZ 600 600 (86-88), SRX 600 600 (86-87), XJ 600 600 (86-91), XJ 900 900 (86-90), XJ 900 F 900 (87-92)

Použití podle aplikačního katalogu

Výrobce dílu: VICMA. Kód dílu: 70162. Typ aplikace pro všechny řádky: Páčka levá. Uvedeny jsou doložené modely a ročníky. Provedení dílu, rozměr a umístění jsou uvedeny v tabulce.

ZnačkaModelcm³Rok výrobyProvedení / umístěníStrana PDF
YAMAHAFZ 6006001986-1988187
YAMAHARD LC1251986186
YAMAHASRX 6006001986-1987188
YAMAHATZR801987186
YAMAHATZR1251987-1990186
YAMAHATZR 2502501987-1989187
YAMAHATZR L1251987-1989186
YAMAHAXJ 6006001986-1991188
YAMAHAXJ 9009001986-1990188
YAMAHAXJ 900 F9001987-1992188

Zdroj: Aplikační katalog VICMA. Čísla stran odpovídají pořadí stránek v PDF.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spojkové páčky na motorku
Hmotnost: 0.3 kg
EAN: 8430525701625
Model Motocyklu: SRX 600, FZ 600, TZR 250, TZR 125, XJ 900 F, XJ 900, TZR 80, RD 350
Motorka – Yamaha: Yamaha FZ600 1986, Yamaha FZ600 1987, Yamaha FZ600 1988, Yamaha XJ600 1991, Yamaha XJ900 1986, Yamaha XJ900 1987, Yamaha XJ900 1988, Yamaha XJ900 1989, Yamaha XJ900 1990, Yamaha XJ600 1986, Yamaha XJ600 1987, Yamaha XJ600 1988, Yamaha XJ600 1989, Yamaha XJ600 1990, Yamaha SRX600 1986, Yamaha SRX600 1987, Yamaha XJ900F 1987, Yamaha XJ900F 1988, Yamaha XJ900F 1989, Yamaha XJ900F 1990, Yamaha XJ900F 1991, Yamaha XJ900F 1992, Yamaha TZR250 1987, Yamaha TZR250 1988, Yamaha TZR250 1989, Yamaha RD LC 125 ccm 1986, Yamaha TZR 125 ccm 1987, Yamaha TZR 125 ccm 1988, Yamaha TZR 125 ccm 1989, Yamaha TZR 125 ccm 1990, Yamaha TZR 80 ccm 1987, Yamaha TZR L 125 ccm 1987, Yamaha TZR L 125 ccm 1988, Yamaha TZR L 125 ccm 1989
Obsah motoru: 250 ccm, 350 ccm, 125 ccm, 600 ccm, 900 ccm, 80 ccm
Rok výroby: 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998
Výrobce motocyklu: YAMAHA

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů